O NAS

Załoga firmy CoctaiLove to barmani, będący pasjonatami swojej pracy, którzy do wykonania każdego drinka podchodzą z maksymalnym zaagażowaniem. Największą satysfakcją jest dla nas moment, w którym na twarzach gości pijących przygotowane przez nas napoje pojawiają się uśmiechy i oznaki uznania. Wśród koktaili, które serwujemy znajdują się zarówno popularne i obowiązkowe pozycje, jak i nieszablonowe nowości, którymi staramy się zaskoczyć kubki smakowe naszych gości.

Mateusz

Główny zarządzający całą marką "Coctailove". Zazwyczaj to z nim rozmawiasz o wszelkich kwestiach związanych z imprezami które chłopaki mają obsługiwać. "Dryg" do gastronomii zaszczepił się w nim w 2009 roku i... tak zostało do dziś. Pracował w wielu lokalach, zaczynając od pomocy na zapleczu zwykłego hotelu, kończąc jako szef baru w jednej z kieleckich knajp. Teraz rozwija swoją markę co z jednej strony zabiera mu wiele czasu, lecz z drugiej bardzo go cieszy.

Kuba

Tzw. "Prawa ręka". Podobnie jak Mati, również spędził kilka lat w gastronomii, gdzie nabrał niezbędnego doświadczenia które teraz procentuje podczas obsługi każdej zamówionej przez Was imprezy. Zawsze uśmiechnięty, zawsze skory do pracy, chętnie doradzi w odpowiednim wyborze drinka i postara się, abyście bardzo szybko wrócili do baru po kolejne zamówienie.